Pracownicy

Godziny pracy w roku szkolnym 2018/2019

Imię i nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Dyrekcja
Andrzej Januszkiewicz 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 10.00-16.00 8.00—14.00
Marzena Lenar 13.00-19.00 8.00-13.00 7.00—13.00 8.00-15.00 7.00-11.00
Barbara Wołkanowska-Chrebor 7.00-13.00 13.00-19.00 12.00-17.30 7.00-14.00 11.00-15.30
Kierownictwo warsztatów szkolnych i  szkolenia praktycznego
Krupa Beata 8.00-13.00 7.00-13.00 7.30-15.00 12.00-17.30 8.00-12.00
Czopik Dorota 7.30-15.30 7.30-14.35 7.30-15.30 7.30-9.55 7.30-10.55
Administracja
Małysa Andrzej 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Miśkowicz Iwona 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Czereda Mariola 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Czech Katarzyna 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Lokajczyk Elżbieta 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 archiwum 7.30-15.30 7.30-15.30
Pitala Anna 7.30-14.30 7.30-14.30 7.30-14.30 7.30-14.30
Biblioteka
Ptak Barbara 9.00-14.30 9.00-14.30 9.00-14.30 10.00-16.00 9.00-14.30
Czajka Anna 7.30-10.15 7.30-8.15 11.30-13.40 7.30-15.30

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko i imię Przedmiot
Januszkiewicz Andrzej dyrektor, historia, WOS
Lenar Marzena wicedyrektor, j. polski
Wołkanowska-Chrebor Barbara wicedyrektor, chemia
Krupa Beata kier. szkolenia praktycznego,  przedmioty zawodowe
Adamowicz Jolanta historia, WOS, podstawy przedsiębiorczości
Barteczko-Kocjan Joanna j. angielski
Biernat Barbara pedagog szkolny
Bielecki Piotr przedmioty zawodowe
Bobowski Jędrzej przedmioty zawodowe
Bugaj Bogusława j. niemiecki
Butyn Bartłomiej przedmioty zawodowe
Chochół Piotr przedmioty zawodowe
Czajka Anna bibliotekarz
Czopik Dorota przedmioty zawodowe
Czelińska Halina geografia
Dobranowska Magdalena religia
Dobrowolski Paweł przedmioty zawodowe
Dyląg Paweł geografia
Dziubdziela Jacek przedmioty  zawodowe
Gawor Małgorzata wychowanie fizyczne
Głąb Anna historia, WOS
Haberka Ewa pedagog szkolny
Jasiński Łukasz j. angielski
Jonak Urszula matematyka
Jarosz Bronisław przedmioty zawodowe
Józefat Justyna matematyka
Kaleta Małgorzata

Kania Marcin

j. polski

przedmioty zawodowe

Kasperek Ewa biologia, chemia, wych. do życia w rodzinie
Knapik Małgorzata fizyka, informatyka
Klobassa-Zrencka Ewa j. niemiecki
Kordaszewski Tadeusz informatyka
Konieczna Elżbieta religia
Kruk Jarosław przedmioty zawodowe, doradca zawodowy
Kozień Andrzej przedmioty zawodowe
Kowalski Mateusz informatyka
Krok Marta przedmioty zawodowe
Kubicki Wojciech przedmioty zawodowe
Litwin Luiza nauczyciel współorganizujący kształ. integracyjne
Łukasik Katarzyna j. angielski
Machno Magdalena przedmioty zawodowe
Malinowska Barbara matematyka
Małysa Dominika nauczyciel współorganizujący kształ. integracyjne
Mastalska Magdalena j. polski
Miklasiński Paweł wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Mytkowska Karolina j. polski
Ociepa Jakub przedmioty zawodowe
Parketny Jerzy przedmioty zawodowe
Pasiut Karolina j. angielski
Ptak Barbara bibliotekarz
Paszek Janusz przedmioty zawodowe
Rafałowicz Agata wychowanie fizyczne
Sarnek Dominika matematyka
Seliga Ewa j. angielski
Stępień Robert wychowanie fizyczne
Stopa Monika przedmioty zawodowe
Stwora Katarzyna przedmioty zawodowe
Soroczyński Leszek przedmioty zawodowe
Szostak Krzysztof przedmioty  zawodowe
Swół  Krzysztof wychowanie fizyczne
Tarkowska Agnieszka wychowanie fizyczne
Tarsa Monika przedmioty zawodowe
Wantuch Elżbieta przedmioty zawodowe
Weinreb Paweł przedmioty zawodowe
Wilkońska-Klimsza Magdalena przedmioty zawodowe
Wnętrzak-Wnorowska Anna j. polski
Wojnar Agnieszka j. niemiecki
Woźny Marta przedmioty zawodowe
Wydrych Krystyna przedmioty zawodowe
Wrońska Agata wychowanie fizyczne
Zawada Andrzej przedmioty zawodowe
Zielińska Katarzyna j. angielski, j. polski
Zdziejowska Paulina przedmioty zawodowe
Żelazny Rafał religia