Kolejny sukces uczennic z naszej szkoły w Konkursie MANGA

Po raz czwarty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Literackim MANGA, organizowanym przez Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie oraz XXI Liceum Ogólnokształcące. 17 czerwca, podczas uroczystości wręczenia nagród, okazało się, że uczennice ZSPM w zdecydowany sposób zdominowały Konkurs. W kategorii plastycznej zwyciężyła Oliwia Molik z klasy II cg,
a w literackiej Oliwia Florek, również z klasy II cg. W tym roku tematem przewodnim konkursu plastycznego był FOLKLOR JAPONII, a literackiego opowiadanie grozy: Między Wschodem i Zachodem: na tropie mitycznych stworzeń.
Dziewczynom gratulujemy, a wszystkich miłośników kultury japońskiej zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.