Pracownicy

 

buy Quetiapine cheap online Godziny pracy w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko, imię Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 

http://brentwoodfoundation.org/author/administrator/ Dyrekcja

Januszkiewicz A. 8-14 11-16 8-14 11-16 8-14
Lenar Marzena 12-18 7.30-13 8-13 7.30-14 7-12
Chrebor Barbara 7-13 12-17 12-17 7-13.30 11-15.30
 

http://shandycreative.com/UserProfile/tabid/4595/Default.aspx?returnurl=/MainNav/OURSTORY/tabid/2036/ctl/Login/Default.aspx Kierownictwo warsztatów szkolnych i szkolenia praktycznego

Krupa Beata 8-14 7-14 7-14 13.30-17.30 8-12
Czopik Dorota 8-12 8-12 8-12 11-14 9-11
 

Administracja

Małysa Andrzej 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Miśkowicz Iwona 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Rutkowska Jolanta 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Czech Katarzyna 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Lokajczyk Elżbieta 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Archiwum
7.30-15.30 7.30-15.30
Pitala Anna 7.30-14.oo 7.30-14.oo 7.30-14.oo 7.30-14.oo
 

Pedagog

Biernat Barbara 8-13 10-15 8-13 10-15 9-14
Haberka  Ewa 12-16 10-14 8-12.30
 

Biblioteka

Ptak Barbara 10-16 8.30-14.30 8.30-14.30 10-16 8.30-14.30
Czajka Anna 8-11 11.15-15.45
 

Godziny przyjęć dla Rodziców dyrekcji w roku szkolnym 2017/2018 

Dyrekcja

Januszkiewicz
A.
15-16 15-16
Lenar
Marzena
17.10-18 7-8
Chrebor Barbara 16-17 14-15
 

Kierownictwo warsztatów szkolnych i szkolenia praktycznego

Krupa Beata 13-14 15-16
Czopik Dorota
 

Godziny pracy nauczycieli wspomagających w roku szkolnym 2017/2018 

Litwin Luiza 10.10-14.35 7.30-13.40 7.30-14.35 9.10-9.55 7.30-10.55
Małysa Dominika 8.20-12.45 7.30-13.40 7.30-10.55 7.30-12.45 11.05-14.35
Borowska Agata 12-13.40 8.20-13.40 9.10-14.35 12-13.40 8.20-9.55
 

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

 

Nazwisko i imię Przedmiot
Januszkiewicz Andrzej dyrektor, historia, WOS
Lenar Marzena wicedyrektor, j. polski
Wołkanowska-Chrebor Barbara wicedyrektor, chemia
Krupa Beata kier. szkolenia praktycznego,  przedmioty zawodowe
Adamowicz Jolanta historia, WOS, podstawy przedsiębiorczości
Batory Maciej przed. zawodowe
Biegun Halina matematyka, rysunek techniczny
Barteczko-Kocjan Joanna j. angielski
Biernat Barbara pedagog szkolny
Bielecki Piotr przedm. zawodowe
Bobowski Jędrzej przedm. zawodowe
Borowska Agata naucz. wspomagający
Bugaj Bogusława j. niemiecki
Chochół Piotr zajęcia praktyczne – warsztaty
Czajka Anna bibliotekarz
Czopik Dorota zajęcia praktyczne – warsztaty
Czelińska Halina geografia
Domagała Przemysław przedm. zawodowe
Dziubdziela Jacek przedmioty  zawodowe
Gawor Małgorzata WF
Głąb Anna historia
Gołębiowska Roksana przedm. zawodowe
Haberka Ewa pedagog
Jamróz Anna fizyka, podstawy przedsiębiorczości
Jankowska Martyna religia
Jonak Urszula matematyka
Józefat Justyna matematyka
Kaleta Małgorzata j. polski, przedmioty zawodowe
Kasperek Ewa biologia
Klobassa-Zrencka Ewa j. niemiecki
Kordaszewski Tadeusz informatyka
Kruk Jarosław przedmioty  ekonomiczne
Kozień Andrzej zajęcia praktyczne – warsztaty
Kowalski Mateusz informatyka
Krok Marta przedmioty zawodowe
Kubicki Wojciech przedmioty zawodowe
Litwin Luiza nauczyciel wspomagający
Łukasik Katarzyna j. angielski
Madejski Michał przed. zawodowe
Malinowska Barbara matematyka
Małysa Dominika naucz. wspomagający
Mastalska Magdalena j. polski
Miklasiński Paweł przysposobienie obronne
Mytkowska Karolina j. polski
Ociepa Jakub przedm. zawodowe
Parketny Jerzy przedmioty zawodowe
Pasiut Karolina j. angielski
Ptak Barbara bibliotekarz
Paszek Janusz przedmioty zawodowe
ks. Rachwał Paweł religia
Rafałowicz Agata wf
Sarapata Magdalena geografia
Seliga Ewa j. angielski
Stępień Robert wychowanie fizyczne
Stopa Monika przedmioty zawodowe
Socha Tadeusz przedmioty zawodowe
Stanisławski Igor przedmioty zawodowe
Stwora Katarzyna przedmioty zawodowe
Szostak Krzysztof przedmioty  zawodowe
Swół  Krzysztof wychowanie fizyczne
Świątek-Domagała Magdalena przedmioty zawodowe
Tarkowska Agnieszka wf
Tarsa Monika przedmioty zawodowe
Trojanowski Hubert j. angielski
Wantuch Elżbieta przedmioty zawodowe
Wilkońska-Klimsza Magdalena przedm. zawodowe
Wnętrzak-Wnorowska Anna j. polski
Wojnar Agnieszka j. niemiecki
Wydrych Krystyna praktyczna nauka zawodu – warsztaty
Wrońska Agata wf
Wrześniak Agnieszka przedm. zawodowe
Zabiegaj Piotr praktyczna nauka zawodu – warsztaty
Zawada Andrzej przedm. zawodowe
Zielińska Katarzyna j. angielski
Zdziejowska Paulina przedmioty zawodowe
Żelazny Rafał religia